Bandaclub - slogan

Sky Tower

Akademia Bilardowa Krzysztofa Wróbla

AKADEMIA BILARDOWA KRZYSZTOFA WRÓBLA

Wszystkich chętnych, zarówno tych, którzy chcą nauczyć się gry od podstaw w bilard (pool, snooker), jak i tych, którzy pragną doskonalić nabyte już umiejętności, zapraszamy do AKADEMII BILARDOWEJ Krzysztofa Wróbla – Mistrza Polski oraz Wice Mistrza Europy w Snookerze.

Akademia bilardowa

Krzysztof Wróbel to doświadczony instruktor, Mistrz Polski w snookerze , od 2000 roku reprezentujący kraj na międzynarodowych turniejach. Przygodę z bilardem rozpoczął on w wieku lat siedemnastu, rok później wybrał angielską odmianę gier bilardowych, w której specjalizuje się do dzisiaj. Wielokrotne szkolenia odbyte za granicą (między innymi pod kierunkiem Terry’ego Gryfisa, Mistrza Świata w snookera) pozwoliły mu zdobyć liczne certyfikaty instruktorskie wydane przez najlepsze szkoły bilardowe świata.

Jako trener pracuje od dziesięciu lat, z powodzeniem szkoląc  zawodników wszystkich kategorii wiekowych – jednym z jego wychowanków jest Paweł Szpytko, Mistrz Polski juniorów w Snookerze. Krzysztof Wróbel wielokrotnie organizował obozy szkoleniowe dla młodzieży, w ramach zajęć wychowania fizycznego trenował także studentów sekcji bilardowej Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu a w chwili obecnej studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Do dnia dzisiejszego organizuje półkolonie bilardowe podczas ferii zimowych i wakacji. Do zajęć technicznych i treningów wprowadza niezbędne podczas gry turniejowej szkolenia psychologiczne i mentalne. Specjalistyczną wiedzę z zakresu gier bilardowych łączy z prawdziwą pasją i fascynacją sportem, którą pragnie przekazywać swoim zawodnikom.

Koszt : 120zł/miesiąc
Zajęcia odbywają się wg. profesjonalnego cyklu szkoleniowego:  8h (4 spotkania po 2h/miesięcznie) wraz z planem treningowym.

Do wyboru 4 dni w tygodniu! 
Od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16:00 do 18:00

Więcej informacji:
Krzysztof Wróbel
e-mail sezambilard@interia.pl

Zapisy:
Pod numerem 71 798 08 55 lub bezpośrednio przy barze.
(Imię, nazwisko, telefon kontaktowy,  grupa, pool/snooker, wpisowe)