Bandaclub - slogan

Sky Tower

XXII otwarte mistrzostwa polski w snookerze

mpo

WYNIKI

BIULETYN INFORMACYJNY
REGULAMIN

FILM Z PRZYGOTOWAŃ ARENY GIER

Najlepsi polscy zawodnicy, walczący o najważniejszy krajowy tytuł, będą gośćmi XXII Otwartych Mistrzostw Polski w Snookerze, które odbędą się w dniach 10-13 kwietnia 2014 we Wrocławiu.

Całe wydarzenie rozpocznie się już 5 kwietnia, od 10:00 rano organizatorzy: Galeria Handlowa Sky Tower, Bandaclub oraz Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego, zaplanowali moc atrakcji dla kibiców. Każdy odwiedzający Sky Tower może zobaczyć mecze pokazowe, treningi czołowych polskich zawodników, posłuchać wykładów na temat gier bilardowych oraz uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach dla wszystkich chętnych, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

HARMONOGRAM IMPREZY:

SOBOTA 05.04.2014   

NIEDZIELA 06.04.2014

PONIEDZIAŁEK 07.04

WTOREK 08.04

ŚRODA 09.04

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

INFO

Od 10 kwietnia rozpocznie się oficjalna część Mistrzostw, co ciekawe, najważniejsze pojedynki będzie można obejrzeć na specjalnie przygotowanej arenie w Galerii Handlowej Sky Tower, przy której znajdą się miejsca dla kibiców. Wstęp oczywiście za darmo. Pozostałe rozgrywki odbędą się w zaciszu Bandaclub – największej sali bilardowej w Polsce. Jednocześnie zostaną także rozegrane Mistrzostwa Polski Kobiet w Snookerze. Tym samym, dwa najważniejsze turnieje odbędą się w jednym czasie i jednym miejscu. Organizatorzy liczą na to, że nowatorskie rozwiązanie – połączenie dwóch turniejów oraz lokalizacja areny rozgrywek w galerii handlowej, będzie strzałem w dziesiątkę. Polscy utytułowani zawodnicy prezentują wysoki poziom, który wreszcie będzie mogła podziwiać na żywo szersza publiczność.

Bandaclub i Galeria Handlowa Sky Tower zapraszają!

 


HARMONOGRAM GIER
harmonogram

Najlepsi snookerzyści we Wrocławiu – FILM  sportgame.pl
Trwają MP w Snookerze – FILM sportgame.pl
Krzysztof Wróbel po Drużynowych Mistrzostwach Europy – FILM sportgame.pl
Mistrzostwa Polski w Snookerze – FILM sportgame.pl
Otwarte Mistrzostwa Polski w Snookerze – zapowiedźFILM lmcmedia.pl