Bandaclub - slogan

Sky Tower

Nauka gry

Akademia bilardowa Krzysztofa Wróbla

Akademia bilardowa Krzysztofa Wróbla

Wszystkich chętnych, zarówno tych, którzy chcą nauczyć się gry w bilard (pool, snooker), jak i tych, którzy pragną doskonalić nabyte już umiejętności, zapraszamy na lekcje do Krzysztofa Wróbla – wice mistrza Europy w snookerze.

Krzysztof Wróbel to doświadczony instruktor, Mistrz Polski w snookerze, od 2000 roku reprezentujący kraj na międzynarodowych turniejach. Przygodę z bilardem rozpoczął on w wieku lat siedemnastu, rok później wybrał angielską odmianę gier bilardowych, w której specjalizuje się do dzisiaj. Wielokrotne szkolenia odbywane za granicą (między innymi pod kierunkiem Terry’ego Gryfisa, mistrza świata w snookera) pozwoliły mu zdobyć liczne certyfikaty instruktorskie wydane przez najlepsze szkoły bilardowe świata.

Jako trener pracuje od siedmiu lat, z powodzeniem szkoląc zawodników wszystkich kategorii wiekowych – jednym z jego wychowanków jest Adam Stefanów, Mistrz Polski juniorów w snookerze. Krzysztof Wróbel wielokrotnie organizował obozy szkoleniowe dla młodzieży, w ramach zajęć wychowania fizycznego trenował także studentów sekcji bilardowej Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Do zajęć technicznych i treningów wprowadza niezbędne podczas gry turniejowej szkolenia psychologiczne i mentalne. Specjalistyczną wiedzę z zakresu gier bilardowych łączy z prawdziwą pasją i fascynacją sportem, którą pragnie przekazywać swoim zawodnikom.