Bandaclub - slogan

Sky Tower

„SZUKAMY MŁODYCH TALENTÓW”

Bandaclub Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu projekt związany ze szkoleniem dzieci i młodzieży w zakresie gier bilardowych w odmianach poolbilarda oraz snookera.

FACEBOOK DO PROMO

Zajęcia mają charakter sportowy, nastawiony na profesjonalne szkolenie techniki, strategii oraz taktyki gry oraz przygotowania do osiągnięcia wysokich wyników rywalizacji sportowej.

Zajęcia prowadzone są w największym i najnowocześniejszym klubie bilardowym, w którym umieszczono 27 profesjonalnych stołów bilardowych ( 23 x poolbilard, 4 x snooker)
Wszystkie stoły posiadają certyfikaty Europejskich Federacji Gier Bilardowych.
Zajęcia mają ograniczoną ilość miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń.

Lokalizacja:
Bandaclub zlokalizowany jest w Galerii Handlowej Sky Tower na drugim piętrze i czynny jest 7 dni w tygodniu. Poza stołami bilardowymi, klub wyposażony jest w inne udogodnienia takie jak bezpłatny dostęp do internetu – WIFI, toalety wewnątrz lokalu, bar z napojami gorącymi i chłodzącymi.

Trenerzy oraz klubowicze:
Na potrzeby szkoleń Bandaclub oferuje wykwalifikowaną pomoc trenerską a jednym z ich przedstawicieli jest znany polski snookerzysta, Mistrz Polski, Krzysztof Wróbel.
Reprezentanci Bandaclub należą do kadry narodowej i uczestniczą w największych turniejach bilardowych Świata.

Cel akcji:
Głównym celem akcji jest wyszukiwanie młodych zdolnych adeptów gier bilardowych, propagowanie gier bilardowych wchodzących w skład dyscyplin The World Games 2017 Wrocław, ogólna popularyzacja gier bilardowych oraz zachęcanie do uprawiania sportu.

Godziny zajęć oraz liczebność grup:
Zajęcia prowadzone są wg. „grafiku zajęć” dostępnego na stronie www.bandaclub.pl – grafik prezentowany będzie od dnia 5 września, gdy młodzież pozna już swoje plany lekcji.
Treningi odbywają się 2 dni w tygodniu po 2 godziny zegarowe ( 120 minut ) w niewielkich grupach.
Uczestnik szkolenia sam dokonuje wyboru dnia tygodnia oraz godziny zajęć w oparciu o stworzony przez nas „grafik zajęć”.

Zapisy na zajęcia:
Zgłoszenia przyjmowane są na kilka sposobów i ruszają od 1 września 2015r.
Zgłoszenia dokonywane drogą elektroniczną przyjmowane są za pośrednictwem adresu email: sport@bandaclub.pl podając imię i nazwisko, wiek oraz ewentualnie tel. kontaktowy.
Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są pod nr. telefonu 784-054-739
Zgłoszenia przyjmowane są także w klubie u personelu Bandaclub.

 

Osoby zainteresowane darmowymi zajęciami, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 784-054-739

 

Partnerzy akcji:

loho

 

 

  • 08.31.2015
  • Aktualności
  • 0 komentarzy