previous arrow
next arrow
Slider

MMA Freak Fight

21st Grudzień 2019

Ostatnimi czasy sporty walki stały się bardzo popularne zwłaszcza MMA. W Polsce większa część osób walkami MMA zaczęła się interesować dzięki Mariuszowi Pudzianowskiemu oraz Marcinowi Najmanowi. To właśnie ich walka kilka lat temu sprawiła, że przyciągnęła ona wielu nowych widzów. Walka była nie tylko dobrze wypromowana, ale również dzięki Mariuszowi Pudzianowskiemu, który swoją sławę zyskał przez zawody Strong Man. Jako zawodnik sportów siłowych miał stoczyć walkę MMA z byłym bokserem. Ta walka była tak abstrakcyjna, iż wiele osób sądziło, że to tylko reklama nie mająca przełożenia w rzeczywistości. Jak się okazało walka się odbyła i to z wynikiem bardzo zaskakującym pod względem czasowym oraz werdyktu. Mariusz Pudzianowski zdominował Marcina Najmana i walka została przerwana przez sędziego.

Ta walka pozwoliła rozkwitnąć MMA w Polsce. Od tego momentu coraz więcej walk cieszyło się rosnącym zainteresowaniem. Największym zainteresowaniem jednak zawsze cieszyły się freak fight. To walki nie związane z kategoria wagową czy jakąś inną organizacją walk.

Ostatnim czasy powstała nowa federacja walk MMA, która nazywa się Fame MMA. Do walk dochodzi między popularnymi osobami, którzy w wielu przypadkach nawet nie są związanie z jakimkolwiek sportem. Federacja ta przyciąga bardzo szerokie grono widzów dzięki popularności osób jakie stają tam do walki. Na galach Fame MMA walczą celebryci, raperzy, youtuberzy, influencerzy. To sprawia, że gale są oglądane przez coraz więcej osób.

Gale można oglądać po wcześniejszym wykupieniu dostępu i są dostępne online. Tym sposobem każdy może oglądać walkę czy to na telewizorze, komputerze, tablecie czy wreszcie na telefonie. To w przeciwieństwie do tradycyjnej telewizji daje możliwość zwiększenie oglądalności walk.

Najnowsze wpisy

Chwyty w krav madze

Miejsce jakie moze być bezpieczne podczas uciekczki..

Jak dobrać rękawice do sportów walki?

Miejsce jakie moze być bezpieczne podczas uciekczki..

MMA Freak Fight

Miejsce jakie moze być bezpieczne podczas uciekczki..